?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

6 березня о 16:30 у відділі економіки та аграрного виробництва (вул. Соборна, 70, І поверх) ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, Асоціація бібліотек Вінниччини  спільно з Вінницькою обласною організацією Національної спілки письменників України у рамках Клубу творчої інтелігенції Вінниччини «Intermezzo» представляють поетичну виставу «Два крила любові», присвячену Міжнародному жіночому дню 8 березня.

«Intermezzo» започаткований з ініціативи Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України у грудні 2011 року (президент клубу – голова Вінницької організації НСПУ Михайло Каменюк). Основна мета діяльності громадського об’єднання –  презентація нових книг, картин, фільмів, пісень, створених нашими земляками, проведення творчих дискусій та обговорень, «круглих столів», тематичних виставок тощо. За час його існування  вже відбулася низка мистецьких заходів.

З 2015 року партнером НСПУ в роботі Клубу «Intermezzo» стала Асоціація бібліотек Вінниччини, про що укладена відповідна угода і складено плани діяльності Клубу, в тому числі, і виїзні заходи в районах, містечках і селах.

Цього разу «Intermezzo» запрошує на поетичну виставу «Два крила любові»  за творчістю поетів Віри Ваганової та Анатолія Мартинюка. У авторському виконанні прозвучать вірші та пісні, герої яких кохають, вірять, прагнуть. А якщо страждають, то тільки від кохання.

Мартинюк Анатолій Іванович – поет, лауреат Подільської літературно-мистецької премії «Кришталева вишня», автор чотирьох поетичних збірок: «Вірші для нот Анни», «Жити в тобі один сон», «Коли сіль не солоною стане», «Поетичні уславлення». Ваганова Віра Анатоліївна – поетеса, композитор, виконавиця власних пісень, викладачка іноземних мов Вінницького кооперативного інституту, лауреат поетичного конкурсу «Золотая строфа» (м. Москва, 2010-2011 рр.). Авторка поетичних збірок: «Любви бессовестные строки», «Песни веры и преданности».

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com