?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

З 15-21 грудня до нашого міста завітають сім театрів з різних міст України та один із Білорусії. Впродовж восьми днів вінничани зможуть відвідувати цікаві вистави, що проходитимуть у приміщенні ТД «ІнтерШик». Вартість квитка на благодійний театральний фестиваль – від 50 гривень. Всі зібрані кошти підуть на потреби нашим бійцям, які перебувають в зоні АТО.

Серед театральних колективів, які продемонструють свої роботи перед вінницькими глядачами буде театр «ВідСутність» (м. Рівне) із виставою «За зачиненими дверима» (автор Жан-Поль Сартр, режисер Юрій Паскар). Дія філософської драми відбувається в пеклі, куди потрапляють покараний за дезертирство та боягузтво журналіст Гарсен, дітовбивця Естель та жінка нетрадиційної орієнтації Інес. Троє грішників ув’язнені в кімнаті без вікон з наглухо зачиненими дверима. У них немає нічого, окрім спілкування, яке обертається справжнім катуванням, адже кожен з них грає роль ката і жертви. Виявляється, що пекло – це не містичні паля, жаровні та мідні лійки, а вічне осмислення своїх вчинків. Вистава для тих, хто хоче замислитися про сенс земного буття, адже пекло може виявитися дзеркальним відображенням власного життя. Початок о 18.30 16 грудня.


20 грудня о 17.30 експериментальний театр «Котелок» (м. Харків) покаже вінницькому глядачеві виставу «Северное сеяние» (автор Володимир Снегурченко, режисер Алена Снегурченко). «Уявімо собі величезний, величезний світ, в якому є все, що можна собі уявити. Але на троні прекрасного, сповненого любов'ю світу запанувало самотність. А тепер уявіть, що цей світ всередині вас, уявіть, що цей світ всередині дитини, а дитина - це ви і є. Не залежно від того, скільки вам років. Дитина, яка хоче грати і ні за що не відповідати. Уявили? А тепер уявіть, що це ваша дитина. І він росте... І вічний співрозмовник – мозок, просочений сучасністю і штампами історії...» - говориться у анонсі спектаклю.

18 грудня о 18.30 подивіться моно-виставу камерного театру «Жуки» (м. Донецьк)  «Personal Jesus», текстову основу якої складають кримiнально-притчевi історії за творами Сергія Жадана «Депеш Мод» та «Вогнепальні й ножові». Режисер Євгеній Чистоклетов. Дія відбувається в суспільстві, де править криміналітет. Люди вже навіть перестали помічати, що обслуговують кримінальнi структури, беруть участь у їх розбірках. Та Жадан вже давно відчув, що йде війна між демократичним світом та кримінальним середовищем. Тому він пише тексти, в яких виводить постать «героя нашого часу» - такий собі збірний персонаж, вміщуючий в собі портрет суспільства: починаючи від кримiнальних авторитетів до простих людей, що його підтримують. У кожного свій «Персональний Ісус», якому він молиться, або він сам стає «Персональним Ісусом» для когось іншого. Така кругова порука в суспільстві, де вже відбулася переоцінка цінностей. Але все одно головною була i залишається любов: до життя, до батьківщини, до жінок, до друзів. Все одно в ціні поняття честі й совісті. Істинні цінності незмінні, де б людина не перебувала: у зоні, за кордоном чи на війні.

17 грудня на імпровізовану сцену вийде театр «ГарМиДер» з міста Луцьк із виставою «Дожити до грудня» (16+, автор Руслана Порицька, режисер Руслана Порицька). Ця прем’єрна вистава є продовженням вистави «АУ» яка отримала гран при на 2 міжнародному театральному фестивалі «YELLOW FEST». Початок о 18.30.

21 грудня на глядачів чекає дещо незвичайне. PlayBack театр - театр, де глядачі розповідають свої історії, а актори одразу ж спонтанно програють їх на сцені. Це самостійний напрям, який ось уже багато років розвивається незалежно від театру імпровізації і психодрами. Для чого потрібен Плейбек? Кожен глядач відповідає на це питання по-своєму. Для одного це шанс побачити свою історію з боку і усвідомити щось нове. Комусь Плейбек допомагає відчути спільність з іншими людьми і створити гарний настрій. Хтось через творче програвання ситуації виявляє в ній нові взаємозв'язки і ресурси... Завдяки різноманітності глядацьких історій та спонтанній грі акторів, перформанс Плейбек виходить унікальним і неповторним, він народжується тут і зараз. Пересвідчитись в цьому допоможе київський плейбек-театр «Déjà vu plus».
19 грудня Харківський Драматичний Театр презентуватиме прем’єру вистави «Здешняя-Дальняя» за мотивами оповідань Івана Буніна. Початок о 18.30.

16 грудня мінський театр «EYE» (Білорусь) виступить з моно-виставою «Последний» за п’єсою Генрі Мюллер «Маузер». Режисер Дмитро Мастяница. Експериментальний театр "EYE" створений в 2001 році студентами Білоруського державного університету культури і мистецтв. На даний момент театр знайшов свій власний стиль роботи, в якому поєднуються традиції класичної театральної школи і безліч нових, авангардних прийомів. Колектив театру є автором більше 70 перфомансів, мініатюр, піротехнічних шоу та двох «великих» спектаклів. Театр "EYE" відрізняється нестандартним підходом до втілення ідей на сцені і унікальними методами репетицій. В процесі підготовки подань особлива увага приділяється розвитку імпровізаційних здібностей, а також особливій системі "спонтанного дії", що припускає під собою пошук варіантів розвитку ролі і сюжету в залежності від зовнішніх обставин - реакції публіки, умов сценічного майданчика і т.д. Театр "EYE" також працює за системою "форум-театру" (за методикою шведського режисера Стаффана Гердмара), яка полягає в тісній взаємодії з публікою і в залученні глядача в саме уявлення. Театр "EYE" використовує унікальні методи створення костюмів і декорацій, на озброєнні театру - ходульні фігури, піротехніка, живий вогонь, екстремальна пластика.

Благодійні внески на підтримку АТО здійснюватимуться на р/р 4627-0812-0571-3741 ПАТ КБ «Приватбанк» Головач Олександр. Квитки можна придбати у касах в ТЦ «SkyPark», Обласної філармонії та Будинку Офіцерів, або у «ІнтерШик». Замовити квитки можна за телефонами: 098 471 33 13 та 063 879 85 84.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com