?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Акція «Сушка» стає у місті явищем регулярним і до того ж корисним. Адже фотоклуб «Обрій», організатор серпневої фотосушки, знову зібрав друзів не лише щоб продемонструвати свої свіжі напрацювання, але і для збору коштів на потреби військових.


Загалом на виставці, яка традиційно проходила просто неба, було представлено більш як 350 фотографій у найрізноманітніших жанрах: пейзаж, портрет студійний та жанровий, натюрморт, вулична фотографія, були й серії фото – портрети рок-музикантів, арт-фотографії, арт-проекти (фотографії у пляшках), збірки фотографій-листівок, тощо. Переважна кількість світлин надрукована сучасним способом, але були й фото, зроблені «мокрим» друком вручну.

Серед фотографів можна було побачити на «Сушці» Олександра Ляпіна – мистецтвознавця, фотокритика, головного редактора сайта FOTO.UA, який у ці дні проводив у нашому місті семінар з арт-фотографії. О. Ляпін теж приєднався до участі у Сушці зі своєю командою – вони представили низку цікавих фотографій, арт-проектів та інсталяцій.

«Сушка» вже традиційно носила характер благодійної. Збирали кошти на допомогу військовослужбовцям в зоні АТО. Глядачі охоче жертвували кошти взамін на придбані фотографії. Загалом було зібрано 1620 грн. Зібрані кошти були передані представникам «Народного Майдану Вінничини».

«Сподіваємось, це не остання наша «Сушка». Фотографи знову нас розпитували – а чи буде ще? – знову хтось не встиг, хтось прогавив, когось не попередили... Відповідаємо – так, буде! Фотографуйте, а фотоклуб «Обрій» знову візьме на себе місію зібрати докупи зграю цікавих вінницьких фотографів, фотоаматорів, фотохудожників, початківців та професіоналів – всіх, кому небайдужа творча фотографія» – повідомив після завершення виставки голова фотоклубу «Обрій» Олег Волощук.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com