?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Один з найвідоміших українських сучасних фотографів Олександр Ляпін з п’ятниці по неділю читав лекції для всіх охочих фотолюбителів. Організували інформаціно насичений семінар Вінницька школа фотографії та портал Foto.ua.

Першого дня розбирали великий масив прикладів світових фотографів. У вигляді лекційного матеріалу майстер розповів про базові поняття творчості, авторства, стереотипів та кліше у творчій фотографії. Другий день - розповідь про різноманітні творчі проекти у мистецтві арт-фотографії. Говорили про фото-проекти світових та українських фотографів, фото-фільми та кіно-проекти (що відносяться саме до арт-фотографії).В останній день семінару Олександр Ляпін переглядав портфоліо вінницьких авторів. Особливо порадували своїми яскравими виступами Вова Федоришин, Віталій Янковий, Андрій Кулер, Сергій Мороз, Настя Усатюк, Олександр Юдін, та Олег Волощук.

Захід був дуже корисним для вінницьких аматорів фото. Фотографи приємно провели час та отримали добрі поради, ця зустріч дала поштовх для їх подальших творчих шукань.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com