Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

Крутіше них лише варені яйця

Вчора у ТРЦ «МегаМолл» було велелюдно та весело – традиційна пасхальна забавка зібрала і дорослих і малих на другий чемпіонат Вінниці з Битви крашанками!

Більше двох сотень різнокольорових крашанок запеклі бійці (віком від 4 і старше) перевели на шкаралупки! Більше сотні гравців (лише у командному заліку взяли участь 16 команд) азартно змагались у різних номінаціях у досконалому мистецтві та унікальному виді спорту, де не важливі вік, стать, вага та зріст – у битві на традиційних пасхальних крашанках!

Крім суто битви крашанками були й інші великодні крашанкові забави. Окрім змагань у індивідуальному та командному заліках провели спеціальний турнір серед журналістів. Надзвичайно цікавим видався конкурс, в якому крашанки крутили мов дзиґи, змагаючись чия крутитиметься довше.
Також був конкурс креативного розписування крашанок. Модераторами неймовірних змагань були брати Олександр та Віктор Шемети. А поки всі були захоплені виром змагань, настрій публіки підтримували артисти «Зоряної Мрії». До речі, шкаралупки не викидали, не лише щоб не смітити, а тому, що за повір’ям вважається, що викинути їх треба за хатою, щоб добре вродило.

Отже, найкращими бійцями виявились Даманський Антон в номінації «Круті яйця»; Стасенко Михайло в індивідуальних змаганнях між окремими гравцями; команда «Броколі», що посіла перше місце у командному заліку та канал «ВДТ-6», який виборов першість у змаганнях журналістів.

Переможців визначено, а от переможених немає, адже всі хто взяв участь у крашанковому  чемпіонаті отримали купу позитиву!А оскільки такі унікальні масштабні змагання проводять лише в нашому місті, то їх переможці одночасно отримують гучні титули чемпіонів України та світу! Вітаємо!
Tags: битва крашанками
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments