?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Вчора у ТРЦ «МегаМолл» було велелюдно та весело – традиційна пасхальна забавка зібрала і дорослих і малих на другий чемпіонат Вінниці з Битви крашанками!

Більше двох сотень різнокольорових крашанок запеклі бійці (віком від 4 і старше) перевели на шкаралупки! Більше сотні гравців (лише у командному заліку взяли участь 16 команд) азартно змагались у різних номінаціях у досконалому мистецтві та унікальному виді спорту, де не важливі вік, стать, вага та зріст – у битві на традиційних пасхальних крашанках!

Крім суто битви крашанками були й інші великодні крашанкові забави. Окрім змагань у індивідуальному та командному заліках провели спеціальний турнір серед журналістів. Надзвичайно цікавим видався конкурс, в якому крашанки крутили мов дзиґи, змагаючись чия крутитиметься довше.
Також був конкурс креативного розписування крашанок. Модераторами неймовірних змагань були брати Олександр та Віктор Шемети. А поки всі були захоплені виром змагань, настрій публіки підтримували артисти «Зоряної Мрії». До речі, шкаралупки не викидали, не лише щоб не смітити, а тому, що за повір’ям вважається, що викинути їх треба за хатою, щоб добре вродило.

Отже, найкращими бійцями виявились Даманський Антон в номінації «Круті яйця»; Стасенко Михайло в індивідуальних змаганнях між окремими гравцями; команда «Броколі», що посіла перше місце у командному заліку та канал «ВДТ-6», який виборов першість у змаганнях журналістів.

Переможців визначено, а от переможених немає, адже всі хто взяв участь у крашанковому  чемпіонаті отримали купу позитиву!А оскільки такі унікальні масштабні змагання проводять лише в нашому місті, то їх переможці одночасно отримують гучні титули чемпіонів України та світу! Вітаємо!

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com