?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

В п'ятницю, 17 січня вінничани мають нагоду відвідати відкриття масштабної фотовиставки у нашому місті. Це виставка, яка зацікавить всіх шанувальників художньої фотографії, на ній демонструватимуться кращі фотографії з Фестивалю фотоклубів України.

Фестиваль фотоклубів — щорічний інтернет-конкурс, організований порталом фотоклубів fotoclub.info та Одеською фотографічною асоціацією. Він проводиться з 2009 року. У конкурсі приймають участь всі бажаючі фотоклуби, що діють на території України.

Цьогоріч у змаганні прийняли участь 18 клубів. Це: Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій», фотоклуб «Вітамін» (м. Маріуполь), фотоклуб «White rabbit» (м. Рівне), Долинський Народний фотоклуб «Промінь» (м. Долина), фотоклуб «Карпати» (м. Львів), Луганський фотоклуб, Маріупольський Народний фотоклуб «Берег», Народний фотоклуб «Надія» (м. Євпаторія), Народний фотоклуб «Об'єктив» (м. Донецьк), Народний фотоклуб «Ялта», Народний фотоклуб «Чайка» (м. Феодосія), фотоклуб «Простір фото» (м. Рівне), «Свежий взгляд» (м. Херсон), фотоклуб «Євпаторія», фотоклуб Київської школи фотографії (м. Київ та Донецьк), фотоклуб «Фотон-2» (м. Одеса), фотоклуб «Херсон» та «Чеширський кіт» (м. Київ).
Вінницький фотоклуб у цьому конкурсі представляли 9 фотоаматорів: Олег Волощук, Вадим Козловський, Олександр Юдін, Оксана Колієва, Сергій Крот, Ігор Васильєв, Сергій Мороз, Валерій Кіхтенко та Ірина Олонічева. В 2013 році у конкурсі Фестивалю фотоклубів України Вінницький клуб посів 6-е місце.   

З усіх надісланих на конкурс 432 робіт для експозиції відібрано 72 фотографії. У вигляді пересувної виставки ця колекція демонструється у різних містах України: у Києві, Одесі, Маріуполі, Долині, Херсоні, Феодосії.

У Вінниці відкриття виставки відбудеться 17 січня о 17 годині в приміщенні міської бібліотеки-філії №11 (вул. Свердлова, 189). Переглянути виставку можна буде протягом місяця, вхід вільний.

Організатором виставки у Вінниці є Вінницький Народний клуб фотомистецтва «Обрій».

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com