Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

 • Mood:

День Другий. Дощик нам не перешкода!


Ранкові майстерні починають роботу. Ось тут вчать робити витинанки та ляльки-мотанки, а онде показують та розказують про безпеку при роботі з вогнем майстерня „Проти ночі”. Інші рухи у просторі відбуваються у танцювальній залі клубу – тут вчать літати! Це дійство зветься контактною імпровізацією, і тут розказують про можливості нашого тіла та вчать відчувати простір навколо та рухатись вправно.Wa-Da-Da та їх барабани поступово створюють ансамбль з усіх охочих – вони навчають вправно вистукувати ритми. А „Як умієм так і пієм” переміщуються у просторі на плоті та безкінечно волають своїх веселеньких пісень.

Також у клубі проходить музична імпровізація з назвою „Робітня звуків”. Тут з шумів та грюків народжується музика. Юрій Зморович знає все про видобування цікавого звучання з підручних предметів та залюбки демонструє та розповідає про об’єкти, що звучать та про можливості обробки звуків з застосуванням сучасної техніки.
Андрій Гуренко – куратор ленд-артистів повідомив, що уже всі отримали потрібні матеріали та мерщій стають до роботи, творити об’єкти.

Також сьогодні Максиму вдалося взяти експрес-інтерв’ю у Олексія Ворсоби з Port Mone. Той розповів, що у четвер, коли гурт виступатиме на сцені, вони виконають не лише відомих уже пісень з їх феноменального альбому Dip, але й готують дещо новеньке та страшенно цікаве. Port Mone вдосконалювали своє звучання та багато працювали над ним. Шлях вдосконалення, на який вплинуло чимало чинників, призвів музикантів до більшого розуміння власних експериментів. Результати ми матимемо змогу почути уже скоро.


Під час вечірнього концерту на сцені два українські гурти, одеський та харківський. Zira (вони експериментують з екзотичними інструментами) та Ойра&Кириченко (поєднують український фольк з електронікою).

Пізніше львівський театр тіней ДИВ здивував нічною виставою в якій поєднувались чорно-білі тіні та яскраві кольори. На величезному екрані-простирадлі з’являлися та щезали тіні. З них складалися дійові особи маленьких спектаклів. Об’єму образам та фігурам надавала проекція акторів на різній відстані від світла. Підсилювала враження вдало підібрана музика.

Чекатимемо на третій день фестивалю та його цікавинки разом!

Tags: АртПоле, ексклюзив, звіт, фестиваль, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments