?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Сьогодні на одній з алей скверу імені Козицького було велелюдно. Вінницький фото-клуб "Обрій" та "Молодь Демократичного Альянсу" зібрали фото-любителів на вільний виставковий проект з обміну фотографіями - "Сушка".На простих мотузках, розтягнутих між дерев, кожен бажаючий міг розмістити свої фото та зафіксувати їх за допомогою прищіпок. Колись, у доцифрову добу, саме так сушили щойно надруковані фото. Сьогоднішні фото просушки не потребували, проте, ця неформальна виставка дарувала цікаву можливість: якщо вам сподобалось фото, ви могли вільно зняти та забрати його собі, навзамін лишивши своє. Такий собі кругообіг світлин у середовищі фотолюбів.
Окрім фоток на мотузках красувались і бублики-сушки, символи проекту "Сушка", який вперше був реалізований два роки тому у Пітері.До речі, організатор заходу Олег Волощук пропонував всім напередодні роздрукувати фото за пільговими цінами і багато хто цією можливістю скористався.

У Вінницькій "Сушці" взяли участь більше тридцяти фотографів, щонайменше п'ятеро - члени Національної спілки фотохудожників Укріїни; представники Вінницького фотоклубу "Обрій"; аматори та професіонали, комерційні фотографи та просто творчі особистості. Загалом на "Сушці" було представлено півтисячі фотографій. Серед жанрів превалювали портрети, пейзажі, абстракція.Фото-обмін, спілкування та демонстрація творчого потенціалу вінницьких фотографів вдались - за день виставку побачили чимало перехожих. Після завершення "Сушки" фото стрімко розібрали - кому що сподобалось.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com