?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Кохання за викликом


У листопаді Вінницький академічний музично-драматичний театр знову запрошує на прем'єру!
Цього разу, на малій сцені. Комедію (з приміткою «для дорослих») за п'єсою Тетяни Іващенко «Замовляю любов» ставить заслужена артистка України Т. Д. Славінська.


Таїсія Дмитрівна не втомлюється оспівувати любов. Палку і трагічну, усепоглинаючу і сліпу, яскраву і життєстверджуючу - багатогранне вічне почуття. На камерній малій сцені театру в «Замовляю любов» всього три героя. Кожен з них по-своєму вирішує складну і актуальну дилему: що важливіше любов чи гроші, і чи можуть ці два поняття гармонійно співіснувати. Головна героїня відчайдушно самотня та зважується замовити хлопчика за викликом. Головний герой - цинічний жиголо. Але все не так просто, є і третій персонаж - завершальне вістря цієї класичної фігури любовної геометрії.
 
П'єсу сучасного київського драматурга Т. Іващенко з 2001 року ставить низка українських театрів. «Замовляю любов» користується успіхом у публіки, оскільки мова в спектаклі йде про стосунки чоловіка та жінки, про любов і ненависть, про справедливість і про брехню, про моральний вибір людини. А це вічні теми. Але не забувайте, що це комедія! По ходу дії зал кілька разів вибухне від реготу, завдяки смішним ситуаціям та виразній акторській грі. А ще будуть елементи еротики, сцени нескромного флірту та полум'яної пристрасті. Глядача чекає несподівана і драматична розв'язка.

У головній жіночій ролі задіяна темпераментна і неординарна вінницька актриса Любов Остапчук. У театрі вона з 1996 і за цей час зіграла більше двох десятків ролей. Її емоційна гра і глибоке проникнення в образ міцно заволодіває увагою глядача. Головний чоловічий герой цієї п'єси не може не бути молодим та привабливим: блискуча гра і відмінні фізичні дані молодого актора Антона Михайлика не розчарують жіночу аудиторію в залі. Найзагадковіший персонаж зіграє Анна Положенко. Стильні костюми акторів - справа рук костюмера Олени Опольської, лаконічна сценографія авторства Валентина Качуровського.

Квитки у касах театру мають властивість різко закінчуватись, отже раджу уже зараз бігти за білетами на 3, 15, 21 листопада.
А прем’єра відбудеться сьогодні о 19.00.


Квитки замовляйте за телефонами 56-20-36, 67-09-07 та 067-999-24-30.

Більше спойлерних фото з'явиться завтра у пікасовому альбомі Максима.
І журналістам, які не ходять до театру, він їх публікувати деінде без дозволу не радить.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com