Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

Чарівні фіалки на виставці

Клуб вінницький колекціонерів «Сенополія-центр» запрошує вінничан на виставку фіалок, яка триватиме 4-7 жовтня (10.00 - 18.00) на першому поверсі вінницького краєзнавчого музею. Вхід на виставку з назвою «Осінній карнавал» – 5 гривень. Ще одна подібна виставка запланована на 8-11 листопада.

П’ятеро вінничанок, що колекціонують ці чудові квіти, зберуться аби продемонструвати, що вони виростили за останній час. Буде представлено ціле розмаїття сортів кімнатних фіалок. Також можна буде отримати професійну консультацію щодо догляду за фіалками.

Справжніх колекціонерів у Вінниці небагато, хоча багато любителів. Вони не так давно об’єднались у «Вінницьке обласне об’єднання любителів кімнатних рослин» та діляться інформацією на форумі, а кілька разів на рік збираються аби продемонструвати усім красу, яка виросла у їх горщиках для квітів. Для любителів квітів така виставка – це знайомство колекціонерів один з одним та обмін досвідом.

Мета виставки - знайти і об'єднати квітникарів (аматорів та професіоналів), налагодити між ними зв'язок для спілкування та обміну досвідом по вирощуванню кімнатних квітів. Крім того, бажаючі зможуть придбати на виставці розсаду фіалки за ціною 5-25 грн, в залежності від віку рослини.

Сенполія, узамбарська фіалка (Saintpaulia) - рід трав'янистих рослин із тропічних районів центральної і західної Африки з оксамитовими зеленими листками і фіолетовими квітами без запаху. На основі виду Saintpaulia ionantha штучно виведені махрові сорти і сорти з різним забарвленням квітів. Сенполія вже давно використовується в кімнатному квітникарстві, і до теперішнього часу виведена безліч сортів цієї рослини.

Фіалка – квітка з надзвичайно позитивною біоенергетикою. Людина, що займається розведенням фіалок зазвичай добра, спокійна та розважлива.

Отримайте задоволення від споглядання пишних квітів та спробуйте й самі виростити фіалку.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment