Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

 • Mood:

Карпатські бешкетники

Оркестр радості та щастя з назвою „Перкалаба” грає гуцульський завзятий панк-рок не лишаючи байдужих. Презентувати новий альбом „Дідо” відома івано-франківська музична формація приїде до Вінниці 22 березня, аби зарядити божевільною енергією всіх нас. Енергією, яку музиканти черпають в карпатських горах, у тамтешніх духів. Як інакше пояснити феномен „Перкалаби” з її природною гармонією, легкістю та гумором.

Спільні композиції з чотирма відомими артистами є відмінною рисою цього нового альбому франківських бешкетників. У першу чергу це хіт, що вони заспівали його разом з широко відомим всьому світу музичним хуліганом Євгеном Гудзем - лідером Gogol Bordello. В інших піснях «засвітилися» „ДахаБраха” та Юрій Гуржій  з Rotfront. Виконані також кавери-респекти на „Братів Гадюкіних” і героїв російського андеграунду „НОМ”. У „Перкалаби” чудові друзі, а значить і чудові шанувальники.

Щоб стати прихильником „Перкалаби” потрібно мати палке серце, щиру безтурботність та променисту енергію - у самих музикантів усього цього в надлишку і вони щедро діляться свої запалом на концертах. Еклектика і анархізм, цимбально-духовий космос та проникливий народний спів з філософськими мотивами, безпечність і автентичність, відчайдушність і справжність! Тримайся, Віннице, зриває дах!

Концерт відбудеться у МПМ „Зоря”, початок о 20.00. Квитки по 50-80 грн. (067-900-76-29)

Tags: Перкалаба, анонс
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments