Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

Квіти літа – відкрито збірну тематичну виставку вінницьких художників

Більше шести десятків робіт від тридцяти авторів зібрано на виставці живопису «Літній натюрморт», що розпочала свою роботу вчора у виставковому залі Вінницької обласної організації Національної спілки художників України.

Серед різних за розміром та стилістикою полотен і справді переважають натюрморти: класичні, сюжетні, абстрактні. Теплі й холодні за колоритом, нюансні та контрастні, реалістичні й декоративні – кожна з робіт по своєму унікальна.

Характерний стиль відомих вінницьких майстрів можна пізнати одразу. Ось на центральній стіні їх роботи: виконаний у темних кольорах «Відображення» Ігоря Ященка, яскравий «Гранат» Володимира Овраха, «Кіт, що підкорює стіл» та «Кавуни» Михайла Бабія, «Півонії» Леонтія Гринюка і «Іриси» Крістіни Жілінскайте.

Вся зала буяє розмаїтими літніми барвами. На картинах, поряд з квітами, апетитні овочі і фрукти, глечики різної стрункості, тварини, цікаві предмети. Квіти вражають уяву, від простих волошок та бузку, до жовтогарячих соняхів та навіть вазонів у горщиках.На порозі літа милуємось живописними полотнами від кращих художників та художниць Вінниччини, які надихають на яскравий літній відпочинок. Виставка працюватиме у виставковій залі ВООНСХУ до 19 червня. Години роботи: з 10 до 19. Вихідний – неділя.
Tags: виставка, звіт, літо, художники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments