Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

«Читати між рядками i спостерігати за лініями» - що зашифрувала у своїх картинах лікарка-художниця?

Вона лікарка, художниця та фотографиня і вона презентує вінничанам власне бачення світу у своїй першій персональній виставці картин з назвою «Вміст сховано», яку буде відкрито суботнього вечора у Молодіжному центрі «Квадрат». Її ім’я – Хелена Квятковська, псевдонім – SeleneHelion і він також має значення: так називають природнє явище, коли на небі одночасно можна спостерігати і сонце, і місяць; його можна помітити ближче до вечора чи рано вранці.

Дівчина народилась у місті Залiщики, Тернопільської області і з дитинства захоплювалась різними видами творчості: закінчила художню та музичну школи, самостійно опанувала гітару і укулеле, пише пісні і є сертифікованим фотографом. У 2017 році закінчила Вінницький медичний університет ім. Пирогова, а через два роки ще й інтернатуру за спеціальністю неврологія. Захоплюється подорожами та вивченням мов (знає японську, корейську, польську та англійську), благодійністю та екологічним життям. Знається на веб-дизайні та програмуванні.

А ще Хелена малює, чорнилом або маркером, олівцем або пензлем. Її роботи виконані у різних стилях, це і чисто графіка, і змішані техніки. Вона пише крапочками, які складаються у об’єкти і портрети, багато портретів, або фрагментів людських зображень. Хоча, що насправді зображено на її картинах, ми можемо лише здогадуватись: «Найцінніші речі ніколи не лежать на поверхні. Поринати у глибину i долати земне тяжіння, читати між рядками i спостерігати за лініями. Справжній вміст сховано. Це моя сутність», – так говорить художниця про свою творчість. Заглибитись у світ мисткині запрошуємо у суботу 9 лютого. Відкриття виставки о 19.00.
Tags: Квадрат, анонс, виставка, художник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments