Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

Новостворений театр «ХуліGUN» пропонує вінничанам веселу інтерактивну комедію

У Вінницькому театрі Садовського презентація нового театру режисера Тараса Мазура. У залі поки лише театральна тусовка і це генеральний прогон. Режисер виходить на малу сцену і розповідає: «Сподіваюсь ви отримаєте заряд енергії від нашої рок-н-рольної вистави. А взагалі, анонсуємо, що наше «хуліганство» може набути й інших форм: на сьогодні це театр, і хто знає що буде далі. Ми збираємось долучати до себе різних творчих людей, художників, поетів, музикантів, і тоді ми можемо вже набути інших форм і значень. Та вже зараз окрім перегляду вистави ми можемо надавати інші послуги: от у нас тут є розетка, якщо треба комусь зарядити телефон, то звертайтесь», – витягує з-за лаштунків кабель і сміється.«Виставу знімати на телефони також можна», – продовжує Тарас Мазур – «Я ще щось хотів сказати, але забув…» Дзвенить телефон: «Чекайте, секунду, це кохана телефонує, ми маємо одружитись і тепер вона постійно контролює мене». Він ходить по сцені і розмовляє по телефону нікого не помічаючи. «А от що! Вона мені саме нагадала, зараз вона усім вам скаже сама…» Він вмикає голосний зв'язок і звідти лунає: «Прохання, переведіть свої телефони у режим вібррро!» Так розпочинається вистава «Птаха Невдаха» нового театру Тараса Мазура, що називається «ХуліGUN».«Хуліган – це порушник певних норм і правил, але якщо це стосується мистецтва, то така назва дає нам змогу виходити за певні межі, норми і рамки у творчості. У виставі ми поєднуємо різні типи театру, це трохи скетчів, анекдотів, жартів, трохи інтерактиву. Спроба робити максимально різний театр у межах однієї вистави», – розповідає режисер.«Над виставою ми працювали близько двох місяців. Один актор вінницький, другий – з Київського обласного театру. Третя роль – це дівчина, але це сюрприз вистави, цю роль може грати бажаюча з залу, або ж одна з актрис, яка сидітиме серед публіки», – інтригує Тарас.«Про що вистава? Про удачу і невдачу. Часто так в житті і буває: як щастить, то у всьому, а як не щастить, то вже не щастить. Це спроба чистого рок-н-ролу, позитиву і задоволення. А ще це відродження вистави, яку я вже ставив років 7-8 тому, на першому моєму професійному місці роботи у Київському обласному театрі у Білій Церкві», – пояснює свою задумку режисер.

Сама вистава нагадує Comedy Club чи шоу «Файна Юкрайна». Грають двоє – хлопці Антон і Іларіон. Вони зустрічаються на дорозі, десь на Західній Україні: «Уявіть, ніч, шлях, смерека…» Впродовж вистави актори постійно заграють з публікою, запитують чи є щось випити, танцюють. Музичне оформлення вистави - пісні легендарного гурту "Брати Гадюкіни". В середині вистави шукають жінку на роль дружини одного з них. Саме тут для дівчат є шанс вийти на сцену та спробувати себе в ролі актриси.

«ХуліGUN» – це поки неформальне об’єднання, клуб творчих людей. На сьогоднішній день їх вже близько десятка у колективі і вони працюють над ще двома постановками. Всі актори – друзі Тараса Мазура з Білої Церкви, Києва і Чернівців, люди, з якими він раніше працював. «ХуліGUN» поки орендує малу сцену театру Садовського. Тут заплановано зіграти три рази «Птаху Невдаху», це буде 13, 18 і 22 грудня. «А далі багато буде залежати від того, як ці прем’єри сприймуть», – говорить режисер.
Tags: звіт, премєра, театр
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments