?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У виставковому залі спілки художників Вінниці вчора відбулось свято – майстри пензля святкували свій професійний день, який відзначається щорічно у другу неділю жовтня. На честь свята експозиція зали рясніла найрізноманітнішими роботами вінницьких живописців, графіків, скульпторів, майстрів декоративного мистецтва.Портрети, пейзажі, натюрморти, гобелен, скульптури, графічні роботи – художникам міста є що продемонструвати, а поціновувачам мистецтва є чим милуватись. Близько шести десятків робіт самих різних жанрів і напрямків мистецтва, виконанні у розмаїтті технік на саму різну тематику. Кожен знайде собі щось до вподоби, щось прекрасне, на чому зупиниться око та завмре від захоплення душа.Художники самі відбирали зі своїх робіт те, що вони бажають продемонструвати містянам зараз. Чимало свіжих картин, але є й ретроспективні. Серед робіт є пленерні, що виконувались до Дня міста на тему «Вінниця: сучасність та минуле», є ціла серія портретів авторства Геннадія Солдатова, масштабна історично-філософська живописна композиція з назвою «Ковчег» заслуженого художника України М. В. Бабія, макет майбутнього пам’ятника від скульптора А. П. Бурдейного, тощо.Спілка художників скоро поповниться новими діячами. Це, зокрема, Олександр Петрович Пелешко, який працює у власній новаторській техніці. Він також презентував на виставці три картини зі свого доробку.
На відкритті виставки голова Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України Віталій Кононович Каспрук особливо підкреслив, що сьогодні зала Спілки художників ніколи не буває порожньою. Лише від початку року це вже 25-та виставка.


Віталій Каспрук
Кожні два-три тижні змінюється експозиція, відбуваються персональні виставки як вже заслужених та відомих, так і молодих митців. Мальовничі експозиції систематично приваблюють чималу кількість глядачів, що не приховують захоплення побаченими творами вінницьких живописців.

Чимало вітальних слів прозвучало на адресу художників, побажання творчого натхнення передали й очільники міста, мистецтвознавці, інша творчі особистості та прості поціновувачі мистецтва. Чудове віршоване привітання зачитав голова Вінницької міської організації Національної спілки письменників України поет Андрій Стебелєв.Роботи різні, як різні і художники, їх мрії, здобутки, переживання та джерела натхнення. Обов’язково знайдіть хвилинку часу, щоб переглянути виставку у виставковому залі спілки, в самому центрі міста і подякуйте художникам за невичерпне бажання творити, роблячи світ навколо прекраснішим.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

September 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Tags

Powered by LiveJournal.com