?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У суботу вдень, просто на Площі Європейській, відбулась друга спільна акція вінницьких фотографів та поетів. Розпочалось все з «Фотосушки» - вільної виставки для всіх охочих. Різножанрові та різноформатні фото розвішали на мотузках і на виставку з цікавістю споглядала особливо та частина публіки, що славиться вмінням віршувати. Поети підбирали собі зображення до смаку і тихенько відходили, бурмочучи рими під ніс.

На цій зустрічі «Фотографи проти поетів – 2» виявилось, що фотографів у цьому тісному гуртку трохи менше, ніж поетів, всього 10. Всіх творчих одиниць було ретельно відмічено задля творення ще одної непересічної акції. Але поки розпочались читання. Майже дві години поспіль читали вірші всі охочі. Як і минулого разу були фотографії, які особливо надихали, неоднозначні та цікаві трактовки теж були. Власне, заради того і збирались.

Потрібно відмітити, що взаємопроникнення в цих двох творчих галузях відбувається стрімкими темпами: все більше поетів беруться за фотоапарати, а деякі фотографи вже давно намагаються складати вірші. А з появою нової задумки від організаторів цей процес може і пришвидшитись.

Отже, нова акція – кожен поет отримав персонального фотографа (деякі навіть отримали по дві поетичні моделі, з огляду на різницю у кількості пишучих та знімаючих). Розкрити внутрішній світ творчої людини через її портрет, перетворити автора в ілюстрацію його ж власної творчості, спаяти окремо взятого фотографа і окремо взяту модель в реальний творчий тандем - безумовно, це завдання не з простих.На втілення в життя всього місяць. Отримані результати – фото поетів, що розкриватимуть їх творчу сутність. А в процесі багато творчого спілкування. Таким чином «Фотографи проти поетів – 3» має знову стати цікавою подією в творчому житті міста.

Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com