Лариса Тимченко (lorna_l) wrote,
Лариса Тимченко
lorna_l

Благодійний проект «Листівка з Вінниці» закликає всіх, хто вміє малювати, зобразити наше місто

Проект «Листівка з Вінниці» об'єднає дизайнерів, художників і всіх творчих людей Вінниці, яких фанати малювання з «Breakfast & Sketch» спільно з командою програми «Екологічне місто», запрошують загальними зусиллями створити листівки із зображеннями нашого чарівного міста заради чудової мети.


Кращі малюнки з видами Вінниці перетворяться на привабливі для вінничан та туристів листівки, які покажуть «обличчя» міста очима художника. Кошти, що будуть виручені в процесі реалізації листівок, будуть спрямовані на створення арт-об`єктів у дитячих лікарнях міста. Всі листівки будуть надруковані на переробленому папері, отже купуючи таку листівку ви не тільки зможете допомогти дітям, а й зробите свідомий екологічний вибір.
У майбутньому заплановано проведення виставки-презентації робіт всіх учасників конкурсу та ярмарок-продаж листівок на День Європи. А згодом учасники спільноти «Breakfast & Sketch» прикрашатимуть простори лікарень міста Вінниці.


Взяти участь у конкурсі може кожен. Скетчери, художники, митці та всі бажаючі будь-якої вікової категорії. Учасником вважається особа, що заповнила он-лайн анкету попередньої реєстрації і отримала у відповідь підтвердження реєстрації. Заповніть заявку тут! Закриття прийому конкурсних робіт – 10 квітня.
Переможців обиратиме комісія конкурсу, яка буде складатися з організаторів конкурсу, представники БФ «Подільська громада», представника спільноти «Breakfast & sketch», представника ТОВ «ЕкоДрайв», представника КП «ЕкоВін».
Для участі в конкурсі приймаються один або кілька малюнків розміром не більше формату А4. Малюнки виконані в будь-який з технік (живопис, графіка, аплікація, колаж, інша техніка) та будь-якими матеріалами. На роботах повинен бути чітко пізнаваний туристичний об'єкт Вінниці (архітектура, пам'ятник, вулиця, річка і таке інше). На малюнку може бути розміщений текст зі згадуванням намальованого місця, назва вулиці або адреси, номера будинків і таке інше. У правому нижньому кутку може бути авторський підпис. Забороняється використання ненормативної лексики, пропаганда релігії, політики, расизму, націоналізму і наркотиків, завуальованого мату. Ім'я автора буде розміщено на зворотному боці листівки.


Перша зустріч скетчерів в рамках проекту «Листівка з Вінниці» відбудеться у суботу 19 березня об 11.00 на Майдані Незалежності.
Tags: Вінниця, анонс, благодійність, зустріч, малюнки, місто, проект
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments