?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Патріотичний золотаво-жовтий слон на п’яти небесно-синіх кульках здійнявся в похмуре піднебесся. Його політ у височінь супроводжувався оплесками та фанфарами. А потім загальна радість змінилась очікуванням нових див, адже ВІННИЦіЯн це завжди весело, а ювілейний фест має бути просто нестримно дотепним та переливчасто-зірковим! І він буде! А поки розповідь про Дев’ятий МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно.
Вісім золотих слонів було роздано у цей холодний вечір, вісім зіркових гостей розважали вінничан неочікуваними співами, кумедними жартами та веселими репліками. Церемонія нагородження переможців, не зважаючи на холодну погоду, стала теплою зустріччю зірок із прихильниками, а від щирих посмішок та дружнього сміху ставало майже жарко. Мабуть з екрану комп’ютера ця чудова атмосфера свята вповні не передається, але онлайн трансляція фестивалю на офіційному сайті ВІННИЦіЯну тривала безперебійно.Отже, цьогоріч комедіно-пародійні експерти визначали переможців у чотирьох номінаціях: «Анімація», «Реклама», «Відеокліп» та «Short, забирай!». І все це серед близько 120 робіт з України, Швейцарії, Нової Зеландії, Австралії, Німеччини, США, Канади, Франції, Молдови, Італії та інших країн. Сміятись-непересміятись! Глядачі, що прийшли на площу, отримали свою порцію гарного настрою переглянувши кліпи-номінанти на великих екранах.І для нагородження кращих з кращих до міста завітали зіркові гості: артистичний Володимир Горянський, фактурна Руслана Писанка, кумедний Віктор Андрієнко, супер-дужий Василь Вірастюк, меланхолійний Анатолій Борсюк, анекдотичний Володимир Бистряков, неповторна Марина Поплавська з командою КВН «Дівчата з Житомира» та мега-профі Сергій Долбілов. Кожен з гостей спочатку позував у компанії золотавого слоника (статуетки виготовлені генеральним спонсором фестивалю ювелірною компанією «Діадема»!). А потім намагався відчеканити собі на пам'ять монетку «День Вінниці – 2015». Лише після цього зіркам видавали теплі пледи зі спонсорським логотипом та запрошували сісти у почесному першому ряду.Після показових виступів юних вінницьких зірочок, які танцювали та співали для поважної публіки, настав час розпочинати церемонію. Незмінний ведучий Євген Майданик оголошував категорії та викликав на сцену зірок. У категорії «Анімація» переміг мультфільм з Аргентини під назвою «Кам’яний вік». Оголошувати переможця на сцену покликали Василя Вірастюка, який чимало здивував публіку вперше в житті заспівавши зі сцени.У категорії «Реклама» переміг відеоролик від компанії з виробництва пилососів. Переможця у цій категорії оголошувала Руслана Писанка, яка не лише співала акапела, але й зазначила, що її пращури походять з Вінниці, тому у нашому місті їй затишно та комфортно і вона ще не раз до нас завітає із спектаклями. У категорії «Відеокліп» переміг кліп-пародія на пісню Земфіри росіянина Михайла Перегутова. Переможця оголошував Володимир Бистрянський, який звичайно також співав, і сам, і в дуеті з Віктором Андрієнко. У категорії «Short побери» переможцем став відеоролик  ірландського режисера «Зуби».

Так отримали хазяїв чотири статуетки, решту слоників подарували зірковим гостям за їх кіно-здобутки. Нагороджені були Заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк, відомий композитор Володимир Бистряков, видатна актриса Руслана Писанка та керівник спортивної редакції телеканалу «Інтер» Сергій Долбілов. А завершували вечір кумедні жарти від команди КВН «Дівчата з Житомира». Ну і потім «відлітає наш лагідний слоник»…До нових зустрічей на фестивалі дуже смішного кіно та зіркових гостей! Організатори ВІННИЦіЯну – Вінницька міська рада та ГО «Вінницький КВН» спільно з міським Палацом мистецтв за підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради – нагадують, що свято відбудеться знову через рік, на іменини рідної Вінниці.Profile

red-av
lorna_l
Лариса Тимченко

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com